CZ DE EN FR RU

 

Aktualności
Oferta Kontakt O Firmie
Ceny Wycieczka Realizacje

 

 

Partnerzy

partnerzy.jpg


58-560 Jelenia Góra, Polska
Sobieszowska 10, 

Geolokalizacja GPS:

Szerokość geograficzna: 
50.86843 
Długość geograficzna: 
15.679582

ASTOL to fabryka okien chlubiąca się wieloletnią tradycją oraz bogatym doświadczeniem. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie klientom ekskluzywnych produktów, które zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo. W naszym bogatym asortymencie znajdują się wysokiej klasy okna drewniane, aluminiowe, okna z PCW, oraz elementy niezbędne do budowy ogrodów zimowych.

Czytaj więcej

Jesteśmy uczestnikiem programu: baner_02.jpg
Jakosc_Roku_2011_logo_-_plakietka.jpg
Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, jest nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do nieustannego udoskonalania i wzbogacania naszej oferty. Dzięki prowadzonej przez nas polityce jakości oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Mając na uwadze Państwa różnorodne gusta i preferencje oferujemy okna, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Nie istotne czy zakupią państwo okna z PCV, czy drewniane, bo każdy z naszych produktów to gwarancja izolacji termicznej oraz akustycznej, estetycznego wyglądu, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy!

Schowaj