Drzwi przesuwne

CP 155

CP 155

CP 155 to system drzwi przesuwnych oraz podnooszono-przesuwnych z profilami z izolacją termiczną, z możliwością zastosowania skrzydła o maksymalnym ciężarze do 400kg.
Skrzydło porusza się na wysokiej jakości wózkach ze stali nierdzewnej lub wózkach syntetycznych. Wyrafinowana koncepcja spełnia najwyższe oczekiwania użytkownika: optymalną jakość, wysoką izolacyjnośc termiczną i łatwość obsługi.

TP 110

TP 110

TP 110 to system profili z paskami termoizolacyjnymi do produkcji elementów przesuwnych o maksymalnym ciezarze skrzydla do 200 kg.
Dostepne sa wersje jedno- i dwuszynowe. TP 110 jest oczywiscie
kompatybilny z innymi systemami firmy Reynaers, w tym TS i CS.

CP 45Pa

CP 45Pa

CP 45Pa to system przesuwny z profilami bez izolacji termicznej stworzony w odpowiedzi na najnowsze wymagania rynku.
CP 45Pa laczy w sobie równiez nowoczesna technike,
zachowujac jednoczesnie estetyke wygladu.

CP 50

CP 50

CP 50 to system przesuwny stworzony w odpowiedzi na najnowsze wymagania w dziedzinie izolacyjności termicznej, estetyki i bezpieczeństwa.
CP 50 łączy w sobie również nowoczesną technikę, będąc bardzo konkurencyjnym rozwiązaniem.

CP 96

CP 96

System drzwi przesuwnych i podnoszono-przesuwnych CP 96 zaprojektowano aby sprostać oczekiwaniom bezpieczeństwa i wytrzymałości przy zachowaniu optymalnej ceny.
W połączeniu z zaawansowaną myślą techniczną tworzą bardzo innowacyjny system.
Dostępne w wariantach jedno, dwu i trzyszynowym.

TLS 110

TLS 110

TLS 110 to system profili z termoizolacją do produkcji elementów podnoszono - przesuwnych o maksymalnej wadze do 300 kg. Nylonowe kółka przesuwają się po szynie ze stali nierdzewnej, zapewniając optymalną trwałość. Zasada podnoszenia i przesuwania gwarantuje wiatroszczelność, infiltrację powietrza i wodoszczelność zgodną z najwyższymi normami.