Okna i drzwi

CS 38-SL

CS 38-SL

Zaktualizowany system CS 38-SL to trójkomorowy system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej, łączący w sobie najwyższą elegancję, podwyższoną wytrzymałość, energooszczędność (wartość Uf obniżona do 2,4 W/m²K) oraz łatwość produkcji. Smukłe kontury zewnętrzne profili stanowią idealne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków, a także alternatywę w przypadku renowacji budynków istniejących z oknami i drzwiami stalowymi z zachowaniem ich dotychczasowego charakterystycznego wyglądu.
Możliwe są różne typy otwierania skrzydeł do wewnątrz i na zewnątrz budynku.

CS 59

CS 59

CS 59 to trójkomorowy system okienno-drzwiowy z paskami termoizolacyjnymi. System jest dostępny w kilku wariantach estetycznych odzwierciedlających najnowsze style architektoniczne, oferując rózne sposoby otwierania okien i drzwi zarówno otwieranych do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
CS 59 należy do serii Concept System®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.

CS 59Pa

CS 59Pa

CS 59Pa to szeroki wybór profili do budowy eleganckich, nieizolowanych konstrukcji aluminiowych w stylu funkcjonalnym w przystępnej cenie. System oferuje różne typy okien otwieranych do wewnątrz oraz drzwi otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz.
CS59Pa należy do serii Concept System®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.

CS 68

CS 68

CS 68 to trójkomorowy system okienno-drzwiowy z paskami termoizolacyjnymi stanowiący optymalne połączenie wysokiej izolacyjności termicznej z optymalnym poziomem bezpieczeństwa. System jest dostępny w kilku wariantach estetycznych odzwierciedlających najnowsze style architektoniczne, oferując rózne sposoby otwierania okien i drzwi zarówno otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz budynku.
CS68 należy do serii Concept system ®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, zawierającego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów.

CS 77

CS 77

CS 77 to trójkomorowy system okienno-drzwiowy z termoizolacją stanowiący optymalne połączenie wygody z optymalnym poziomem bezpieczeństwa. System jest dostępny w wielu kształtach odzwierciedlających najnowsze style architektoniczne, a jednocześnie we wszelkich rodzajach okien i drzwi otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz .
Należy do serii Concept system ®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, obejmującego szeroki wybór w pełni wymiennych profili aluminiowych i akcesoriów.

CS 86-HI

CS 86-HI

CS 86 to poprawiony termicznie trójkomorowy system okienno-drzwiowy z profilami z przekładkami termicznymi stanowiący połączenie ładnego wyglądu, optymalnej sztywności i wysokiego poziomu izolacyjności termicznej.

Eco system

Eco system

Eco system to doskonały system aluminiowy łączący estetyczny wygląd z energooszczędnością. Dzięki wartości współczynnika Uf wynoszącej 2,25 W/m²K, system ten spełnia najnowsze wymogi izolacyjności termicznej. Eco system to rozwiązanie dla wszystkich standardowych zastosowań okiennych i okienno-drzwiowych.
Uproszczona prefabrykacja i łatwy montaż okien i drzwi w Eco systemie pozwoliły na znaczne zredukowanie czasu wytwarzania wyrobu finalnego.
Eco system to niewątpliwie najlepszy system w swojej kategorii cenowej.

TS 57

TS 57

TS 57 to system okienno-drzwiowy z izolacją termiczną, dający dużą swobodę w wyborze kształtu i koloru: System oferuje 4 warianty estetyczne konstrukcji, przy niemal nieograniczonej ilości dostępnych odcieni kolorów dla całej konstrukcji z możliwością zastosowania innego wykończenia dla części wewnętrznej i zewnętrznej.