Meble w ogrodach

ogrody zimowe OGRÓD ZIMOWY jest często powiększeniem  naszej przestrzeni mieszkalnej, a tym samym poprawy warunków mieszkaniowych i jakości życia. Aby móc w pełni relaksować się wśród zieleni, musi być w nim dość miejsca na strefę mieszkalną, a jeszcze lepiej jadalną.

ogrody zimowe Jeżeli w naszym ogrodzie panują w miarę optymalne warunki klimatyczne, nie następuje ostre nagrzewanie powietrza przez słońce i nawilgocenie nie jest zbyt wysokie, możemy ustawić w nim meble tradycyjne. Oprócz stołów i krzeseł, również szafy, wypoczynki i inne.

 

ogrody zimowe ogrody zimowe ogrody zimowe

 

ogrody zimowe Jednak nie wszystkie meble nadają się do ogrodu zimowego, w którym występują bardzo znaczne wahania wilgotności powietrza, a także bardzo silne nagrzewanie spowodowane intensywnym  nasłonecznieniem. Odpowiednie są  naturalnie wszelkie meble ogrodowe, przeznaczone przecież do użytku w podobnych warunkach klimatycznych.

Piękne i równie wytrzymałe są meble z wikliny. Możliwe jest jednak także stosowanie drewna, stali, innych metali, marmuru lub szkła.

ogrody zimowe

Ważną sprawą w przystosowaniu zielonej oazy do zamieszkania jest oświetlenie. Na podstawowe oświetlenie nadają się zwykłe lampy punktowe. Piękne wrażenie można uzyskać, efektownie oświetlając poszczególne rośliny punktami świetlnymi. Nastrojowe i harmonijne oświetlenie zapewniają lampy wiszące nad stołami i miejscami do siedzenia.

Meble rattanowe, idealnie komponują się z konstrukcją ogrodu zimowego i dają wyjątkowy klimat każdemu wnętrzu.

ogrody zimoweMeble wykonane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających wieloletnią trwałość. Masywna rama mebli wykonana jest z litego drewna egzotycznego o dużej gęstości i twardości. Do wykonania wyplotu użyto wyselekcjonowanych pędów rattanu gwarantujących wysoki poziom estetyczny i użytkowy mebli.