Ściany osłonowe

CW 50

CW 50

CW 50 to system do wykonywania ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dający nie tylko nieograniczoną swobodę tworzenia ale również dzięki smukłym 50mm profilom nośnym wpuszczający do budynku maksymalną ilość światła. System dostępny jest w jedenastu indywidualnych rozwiązaniach, pozwalających na uzyskanie różnorodnych efektów estetycznych. Szeroki asortyment oznacza możliwość łączenia ścian pionowych i połaci dachowych dając również możliwość wpinania w nie elementów otwieranych. Ten szeroki asortyment zawiera również rozwiązania techniczne dostosowane do różnych wymogów parametrów elewacji.

CW 60

CW 60

CW 60 to system ścian osłonowych, w którym szklenie zabezpieczone jest listwami dociskowymi mocowanymi do konstrukcji nośnej.Dzięki zachodzeniu szkła za listwę na głębokość18mm i większym wysłonięciu ramki dystansowej szkła zespolonego uzyskiwana jest wyższa izolacyjnośc termiczna przekroju. CW 60 obejmuje szeroki asortyment profili dając możliwość wpinania w nie róznego rodzaju elementów otwieranych.
Profile nośne mają wysokie momenty bezwładności dzięki czemu system CW60 bardzo dobrze sprawdza się w wielkogabarytowych konstrukcjach połaci dachowych, ścian pionowych oraz konstrukcji po łuku.
Zaktualizowany w ostatnim czasie system CW 60 dostępny jest w pięciu rozwiązaniach, pozwalających na uzyskanie różnorodnych efektów estetycznych.

CW 60-DRL

CW 60-DRL

CW 60-DRL to system ścian osłonowych z profilami z paskami izolacyjnymi. Szklenie mocowane jest za pomocą formowanych uszczelek silikonowych. Jest to optymalne rozwiązanie szklenia nadające elewacji ekskluzywny, gładki wygląd.

CW 86

CW 86

CW 86 jest to sysem fasady słupowo-ryglowej z wpinanymi w nią ramkami aluminiowymi wypełnionymi szkłem (CW 86). System występuje również w wariancie fasady elementowej (CW 86-EF) w której kompletne moduły fasady wykonywane są na warsztacie, a następnie jako gotowe elementy o dość znacznych gabarytach przewożone na plac budowy i montowane na budynku.